İstanbul’da uluslararası kurumsal firmalarda 25 seneye yakın yönetici asistanlığı yaptım. Otelcilik geçmişimi de değerlendirirsek çevremdeki bağlantılarıma ve Bodrum’da edindiğim hızla genişleyen sosyal çevremle emlak sektörü ile ilgili hizmet verebilmek amacıyla Keller Williams Bodrum ofisine ortak oldum ve aynı zamanda eğitimci olarak yeni gelen danışman arkadaşlarıma hizmet vermekteyim.
Kendi bağlantılarımı, sosyal ve iş çevremi, kararlılığımı ve ikna yeteneğimi birlikte çalıştığım, konusunda uzman danışmanların tecrübesiyle buluşturmaktayım. Bu sayede mülkünüzü en acil ve karlı şekilde pazarlamayı garanti ediyorum. Her geçen gün değerlenen Bodrum yarımadasında en doğru alıcı ve satıcıları buluşturmak için sahip olduğum veri tabanı ve bölgeyle ilgisi çok yüksek bağlantılarımı, dünyanın en başarılı gayrimenkul danışmanlık ve koçluk firması olan Keller Williams’ın uluslararası saygınlığı ile güçlendirmekteyim.

Konusunda uzman bir ekiple çalışmanın da sağladığı güçle en optimum fiyat stratejisini uygulayabilir ve elde edebileceğiniz maksimum bedeli almanızı sağlayabilirim.

Gayrimenkul rayiç bedel belirleme, pazarlama ve satış aşamalarında kurumsal bir markanın güvencesi ile korunuyor olmanın bütün kolaylıklarına sahip olacağınızı garanti ederim ve sorunsuz bir alım-satım süreci yaşamanız için her adımda dürüstlük ve samimiyetle yanınızda olacağımı taahhüt ederim.