?
En Çok Yatırım Alan Yerde,Güzel Konumda,Muhteşem Yatırım Fırsatı
00
İlan Tarihi: 19 Mayıs 2015
İlan No: 174717

135.000 TL

Bursa , Karacabey , Runguşpaşa

- 5500 m²

En Çok Yatırım Alan Yerde,Güzel Konumda,Muhteşem Yatırım Fırsatı

* Yer Runguşpaşa-Bayıraltı mevkiindedir. 1 / 25000 planda olup 5500 m2.dir. Diğer tarım alanındadır. Kadastro yoluna cepheli olup arabanızla tarlanın içine kadar gidebilirsiniz.
* Yeni yapılan otoban güzergahı ile Karacabey arasında kalan ve ilk imara girmesi beklenen parsellerin bulunduğu bölgededir. Üzerinden boru hattı,elektrik teli, otaban vb. geçmemektedir. Sorunsuz bir arazi olup müstakil,tek tapudur.
* BU PARSEL,BU BÖLGENİN EN KIYMETLİ PARSELLERİNDEN BİRİDİR.
Çünkü arazinin bulunduğu konum Karacabey'in en çok kamu ve özel sektör yatırımı alan mevkiindedir. Başta TOKİ evleri, Emniyet müdürlüğü, Uludağ Üniversitesi yerleşkesi,Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurdu, 3 adet Anadolu Lisesi, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Meslek yüksek okulu, Fen Lisesi ve Yurdu, diğer okullar, Çok Amaçlı Kapalı spor salonu, Kamu Lojmanları, Üniversite ve Liseler için yapılmış Özel yurtlar vb. birçok yatırımlar bu parselin bulunduğu yere çok yakın olup, anılan parsel bu yatırımların önünde ve genişleme alanındadır.
* Konumu çok güzel ve kıymetlidir. Bu arazinin bulunduğu çevrenin çok yatırım alması, her gün biraz daha gelişmesi, bu parselin değerlenmesini sağlamaktadır. İlk İmara girmesi beklenen bölgededir. Bu bölgede sorunsuz en güzel konumdaki ve en kıymetli arazilerden biridir.

* Yer Runguşpaşa-Bayıraltı mevkiindedir. 1 / 25000 planda olup 5500 m2.dir. Diğer tarım alanındadır. Kadastro yoluna ce  

Özellikler

  • İlan No 174717
  • Tarihi 19 Mayıs 2015
  • KAKS (Emsal) 1,0
  • Tapu Durumu Müstakil Parsel

Özellikler

Manzara Özellikleri

Manzara : Şehir, Doğa
0 (533) 334 71 34