1967 Eskişehir doğumluyum.İlköğrenimimi Eskişehirde tamamladıktan sonra 1985 yılında Deniz Astsubayı olarak Deniz Kuvvetleri bünyesine katıldım. Meslek hayatım boyunca çeşitli kademelerde görev yaparken Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdim.
2008 yılında emekli oldum. İnsan ilişkileri ve disiplinli çalışma, kararlılık, sinerji yeteneklerimi özel ilgi alanıma giren gayrimenkul sektörü için kullanmaya karar vererek 2008 yılından itibaren gayrimenkul sektöründe yer aldım.
2013 yılında kurucu ortağı olduğum şirketimiz ile bölgede ve sektörde fark yaratmak, dürüstlük ve güvene dayanan müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş ofisimizi faaliyete soktum.
2016 yılında gücümüzü daha yukarılara taşımak, bilgi ve deneyimimizi paylaşmak amacıyla Dünyada en çok işlem yapan, lider firma RE/MAX ile birleştirerek daha da güçlendik.
Hayatın getirdiği her zor durumda daima yanımda olan sevgi dolu eşimle seyahat etmek en büyük zevkim.
İnsanların hayatındaki en büyük maddi yatırım olan gayrimenkul işlemlerinde doğru, karlı kararlar almaları için RE/MAX Metropol ofisinde deneyimli çalışma arkadaşlarım ile sizi bekliyorum.

ALDIĞIM EĞİTİMLER
- Gayrimenkul Mevzuatı
- Kişilik gelişimi
- RE/MAX Kariyeriniz
- RE/MAX Power Up