?

Söz konusu gayrimenkulümüz Ankara Çankaya Gaziosmanpaşa Kırlangıç Sokak’ta yaklaşık 2500 2m kapalı kullanım alanlı komple bir binadır. Binamız zemin kat üzerinde 3 tam kat, çift teraslı bir çatı katı, zemin katın altında ise; bahçe katı, havuz katı ve kapalı garaj katından oluşmaktadır. Binamız toplamda 8 kattır.
Söz konusu binamız en son olarak Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu tarafından hem Dış,işleri Bakanlığı döneminde hem de Başbakanlığı döneminde kendinsin özel konutu olarak kullanılmıştır.
Binamızın giriş katı yaklaşık 310 m2 olup, zemin kat üzerinde yer alan tüm katlar 350 m2’dir. Zemin katından bir aşağı kata inildiğinde Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği bahçesine komşu, 300 m2 kapalı alanlı 300 m2 de bahçesi olan muhteşem bir bahçe katına inilmektedir. Bahçe katının bir alt katında ise kapalı havuz ve fitness katına inilmektedir. Bu katın da bir altında kapalı garaj katı yer almaktadır.
Binamızın içerisinde 8 kata da hizmet veren iki ayrı asansör bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi genel asansör olup, diğeri ise her katta yer alan küçük kitchenette(mutfak) alanına açılmaktadır.
Binamızın arka cephesinde ABD büyükelçiliği olması sebebi ile herhangi bir yapı bulunmamakta dolayısı ile her kattan muhteşem bir peyzaj ve Ankara manzarası seyredilmektedir.
Binamız, gerek sahip olduğu komşuluklar gerekse önceki kullanımı dolayısı ile Ankara’nın güvenlik açısından en üst düzey korunaklı ve güvenlik önlemleri alınmış binalarından bir tanesidir. Binamızın tüm zeminleri masif parke, tüm ıslak zeminleri ve merdivenleri ise olabilecek en üst sınıf doğal taş kaplıdır. 8-10 araçlık kapalı garajımız bulunmaktadır.
Söz konusu gayrimenkulün kiralanmasında Coldwell Banker Başkent adına Evren Barutçu münhasıran yetkilidir.

Söz konusu gayrimenkulümüz Ankara Çankaya Gaziosmanpaşa Kırlangıç Sokak’ta yaklaşık 2500 2m kapalı kullanım alanlı komp  

Özellikler

  • İlan No 176340
  • Tarihi 22 Aralık 2015
  • Binadaki Kat Sayısı 8
  • Bina Yaşı 16-20 arası
  • Isıtma Tipi Merkezi Sistem
  • Tapu Durumu Kat Mülkiyeti

Özellikler

Dış Özellikler

Bahçe
Otopark
Asansör
Balkon
Otopark Asansörü
Panjurlu
Ses Yalıtımı
Su Deposu

Bölge Emlak Raporu

Bölgedeki 100m²'lik bir daire için:

Bölge Emlak Raporu

Konut Fiyatları (Ortalama 100m2'lik konut için)

Satış Fiyatı
Minimum Maksimum
Kira Fiyatı
Minimum Maksimum
Geri Dönüş Süresi
YIL
Kiraya verilen konutun geri dönüş süresi

Konut Piyasa Bilgileri
Demografik Bilgiler

Toplam Nüfus
Kişi

Sosyo - Ekonomik Derece

Eğitim Durumu
Yaş Dağılımı
Medeni Durum
0 (312) 436 01 00