İsmail ATAOĞLU Kimdir ?

1982 Gaziantep doğumluyum, evli ve 1 çocuk babasıyım. Ortaöğretimimi F.N.Tekerekoğlu Anadolu Lisesinde tamamladım. Sonrasında Fırat Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun oldum bununla birlikte Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme ve Emlak Yönetimi Bölümlerine halen devam etmekteyim.

Yaklaşık 12 yıllık iş deneyimini yerli ve yabancı lider kuruluşlarda finans, inşaat ve sağlık gibi çeşitli sektörlerde satış ve pazarlama konusunda var olan ya da yaratılan ihtiyaçların elindeki ürün, hizmet ya da fikrin faydaları noktasında müşteriyi ikna etmek ve harekete geçirmek konusunda uzman. Girişken, kararlı, yaratıcı ve yeni ufuklara açık bir kişi olarak özetleyebilirim.

Türkiye genelinde gayrimenkul uzmanları ile ortak çalışmalar yapıyorum. Müşterilerime rakip pazar analizini sunarak fiyat belirlemede yardımcı oluyorum. Satış planını müşterinin ihtiyacına göre belirliyorum. Müşterinin isteğine göre en hızlı ya da en karlı satışı hedefleyen pazarlama planı hazırlıyorum. Gayrimenkulün satışını sağlayacak pazarlama planını uygulamaya koyduğumda, hazır alıcı adaylarıma gayrimenkulü sunuyorum. Pazarlama planının uygulanması ve alıcı adayları ile ilgili bilgileri müşterime raporluyor ve satışı gerçekleştiriyorum