Üyelik 3.Yıl

KOMUTA EMLAK REAL ESTATE

BİZ KİMİZ?

Gayrimenkul alım satım işlerini bir aracı firma olarak değil de, yatırımcılarına her zaman kazançlı fırsatlar sunmayı hedeflemiş emlak profesyonelleriyiz.

NELER YAPARIZ?

Komuta ekibi olarak aylık,haftalık ve günlük olarak toplantılar düzenler ve farklı reklam ve satış stratejileri üzerineyoğunlaşırız. Yurtdışında güncel olarak çıkmış satış ve pazarlama vb. tekniklerinin anlatıldığı makaleleri takip eder,eğitimlere katılır ve stratejik planlamalarımızı oluşturur, o doğrultuda ekip çalışmasını başlatırız.
Saha çalışmaları, ofis reklam strateji vetasarım çalışmaları, satış sonlandırma ekibi olarak her zaman en iyi hizmetiverebilmek için bir gayret içerisinde oluruz.Her bir ev kendi içerisinde ayrı bir ruha ve de her bir ailenin hayalinde özel bir yere sahip olma potansiyeline sahiptir. Önemli olan o eve ayrı bir pencereden bakabilmek ve alıcı kitleye ” bu ev benim hayalimdeki ev “dedirtecek objeleri keşfederek hikayeyi o doğrultuda yazabilme becerisidir.
Bizler sıradan bir emlakçı değil birer satış profesyonelleriyiz. Bir evi tanıtırken büyük emek ve zaman harcarız ve işimizizevkle yapar, hep bir adım öteye götürebilmek için kendimizi geliştiririz.Gayrimenkul alırken ya da satarken göz önünde bulundurmanız gereken en önemlietken de bunlar olmalıdır ve her zaman profesyonel firmalar ile çalışarak,işlerinde başarılı ve dürüst danışmanları tercih etmeniz doğrultusundadır.