Üyelik 1.Yıl

KUMKALE GAYRİMENKUL

KUMKALE GAYRİMENKUL HIRDAVAT SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ. NİN temelleri 1992 yılında kurucusu Ergün KUMKALE tarafından Düzce de atılmıştır.Düzce de tekstil,fındık alım ve satımı ile başlayıp ithalat ve ihracat yaparak 2013 yılına kadar Düzce de faaliyetini sürdürdü.
2013 yılına gelindiğinde firmamız adresini İkitelli Organize Sanayi Sitesi ne taşıyarak burada bulunan 36 adet sanayi sitesinde ticari gayrimenkullerin pazarlamasını yapmaya başlamıştır.Bununla birlikte hırdavat ve inşaat malzemelerinin toptan satışını yapmaktadır.
Gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti ve güven ihtiyaç duyulan en önemli kriterlerin başında gelmektedir.Müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla çözüm ortağı olarak hareket eden KUMKALE GAYRİMENKUL HIRDAVAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. bu ihtiyacı karşılamak amacıyla ve konusunda uzman kadrosuyla farklı fiat ve özelliklerde geniş portföyü ücretsiz ve doğru nitelikte ekspertiz hizmeti çalışmalarından arsa,işyeri alım satım kat karşılığı anlaşmalı ,anlaşmalı bankalarımızdan en uygun oran ve koşullarda %100 ne kadar kredi çalışmalrından tapu organizasyonuna kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.
Misyonumuz sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden bu gelişmeleri müşterileri için ortaya koyan kalitesinden ve güvenden ödün vermeyen müşterileri açısından tercih edilen sektöründe lider bir firma olma gelişme anlayışını benimsemiş nitelikli çalışanlarımızla müşterilerimize katma değer sağlayarak gayrimenkul arayışlarında takım arkadaşı olmak ve en uygun gayrimenkulleri sunmaktır.
Porföyümüz sitemizdeki ilanlarımızla sınırlı olmayıp diğer seçeneklerimizi görmek üzere sizleri ofisimize bekliyoruz.