Sitemize ve ekibimize hoş geldiniz.Yaşanılır alanlar yaratırken sizinle üretmek ve yaşam alanlarımızı genişletmek için buradayız.
Bizim için önemlisiniz ve bize güvenin diyoruz.Çünkü ;İnsanlık tarihler boyunca özel alanını güvenle tesis etmiştir.Güven her zaman birincil önceliğimizdir.Bize güvenin demek sadece sosyal yaşam alanlarımızı tesis ederken kullandığımız bir cümle değildir.Bize güvenin diyoruz; çünkü biz yaşam alanımızı ve sevdiğimiz bu karayı sizlerle paylaşmak istiyoruz.Hakkımızda söylenecek çok şey yok henüz, referansımız mutlu yaşam alanı yaratma çabamızdır.26 yıllık geleneği İzmir ve Ayvalık’tan Bodrum Yarımadası’na taşımak üzere yola çıktık.Bize duyacağınız güven, daha güzel ve iyi niyet ile kurulmuş bir dünya demektir.
Sizinle yola devam etmek bizi daima ileriye taşıyacaktır. Önceliğimiz herkes için yaşam alanı yaratmak ve bunu yaparken bildiğimiz doğrudan ayrılmamaktır.Müşteri değil iş ortağı olmak,maliyet değil fayda yaratmak ilkemizdir. Sürekli , kaliteli iş ve mutlu yaşam alanı yaratmak için bizimle olmanız dileğiyle.
Saygılarımızla,
Nkd Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Turizm Restaurant Ve Tic.Ltd.Şti.
#bodrum#muğla#yalıkavak#gümüşlük#turgutreis#çeşme#göltürkbükü mevkiilerinde emlak alım satımı ile hizmetinizdeyiz.https://www.youtube.com/watch?v=1ZXW_MlKMpw&noredirect=1
Saygılarımızla,
Nkd Gayrimenkul Ltd.Şti.
Yalıkavak Bodrum
Tlf:0 507 1544575 /0532 220 29 09
www.facebook.com/nkdgayrimenkul
https://plus.google.com
www.nkdgayrimenkul.com
www.nkdgayrimenkul.net

BODRUM YARIM ADASINDA SATILIK ARSA ARAZİ VİLLALAR KAT KARŞILIĞI ARSALAR TAKASLI VİLLA ARSALAR ALIM SATIM DANIŞMANLIĞI VERMEKTEYİZ GÜVENLİ GAYRİMENKUL ALIM SATIMIN ADRESİ NKD