”KENDİ QARMA MASALINI YAŞA
Qarma Bodrum’u en iyi tanımlayan şey, projelerimizin benzersiz karakteristiği, ödüllü mimarlık, nefes kesen lokasyonlar, çağdaş tasarım, yenilikçi iç mekanlar ve titiz çalışmamızı gösteren detaylardır.

aPad Gayrimenkul olarak, emlak sahibi olma deneyimini yıllardır yeniden tanımlıyor; sadece yaşam alanları değil, her ayrıntısı düşünülmüş yaşamlar tasarlıyoruz. Her biri ödüllerle taçlandırılmış mimarilere imza atarken; aşık olduğumuz işi, aşık olduğumuz bir coğrafyada yapmanın ve Bodrum’a değer katmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Doğaya duyduğumuz minneti ve sonsuz teşekkürlerimizi, ona saygılı ve uyumlu projeler ortaya çıkararak sunuyoruz.

2007 yılında Homes Overseas Gold Winner ödülüne layık görülen Aegean Hills ve 2011 yılında International Property Awards ödülünü alan Bodream projeleriyle başlayan masalımız; inşaata yeni bir boyut kazandıran yaşam detaylarıyla, 2016’da European Property Awards – Highly Commended ödülünü kazanan Bodrum’un imza projelerinden The Jacaranda Estate ile taçlandı.

Tamamen doğal malzemelerin kullanıldığı, doğa ile tam uyumlu projelerimizi, her zaman ilham kaynağımız olan karma felsefesi ile adlandırıyoruz. Qarma Bodrum, tabiatın bize sunduğu güzelliği, aynı şekilde, bizim de geri verme isteğimizden yola çıkıyor. Bodrum’un en masal lokasyonlarında, doğanın ve tarihin tam içinde yer alan Qarma Yakaköy ve Qarma Gümüşlük projeleri; lüksü yeniden tanımlayacak, ayrıcalıklı bir yaşam için sizi bekliyor.

Ve bizim karma masalımızın bittiği yerde, sizin Qarma masalınız başlıyor…