Sancaktepe, İstanbul Bölge Raporu

Sancaktepe satılık konut piyasasında son bir ayda satılık konut fiyatları %1.38 artış gösterdi. Sancaktepe ilçesinde ortalama konut metrekare fiyatları 3.191 TL olurken, geri dönüş süresi 22 yıl olarak hesaplanmaktadır.
Buna göre, 2021 yılı emlak endeksi ve bölge raporunda Sancaktepe ilçesinde satın alınan 100 metrekarelik bir konutun ortalama fiyatı 239.309 TL ile 398.800 TL arasında oldu. Daha Fazla
  • Satılık
  • Kiralık

Sancaktepe - Satış Fiyatları Trendi

Sancaktepe - Kira Fiyatları Trendi

Sancaktepe - Satış Fiyatları Değişimi

1.38%
1 Aylık Değişim
30.3%
3 Yıllık Değişim
48.7%
5 Yıllık Değişim

- Kira Fiyatları Değişimi

2.25%
1 Aylık Değişim
4.7%
3 Yıllık Değişim
12.1%
5 Yıllık Değişim

Bu sayfada yer alan fiyat, nüfus bilgileri ve grafikler REIDIN verileri baz alınarak oluşturulmuştur.

Geceleri güvenli bir şekilde yürüyebilirim
4.50
90%
Toplu taşımayla kolayca ulaşabilirim
4.50
90%
Market ve kafelere yürüyerek ulaşabilirim
4.00
80%
Değerlendirme, bölgeye ilişkili gerçek kişiler tarafından yapılmıştır.
Onaylı kullanıcı değerlendirmesi gösteriliyor.
Resim İstanbul Saha S.
Diğer
3 yıl önce
Sancaktepe bölgesinin, D-100, Tem Otoyolu ve Sabiha Gökçen Havalimanı gibi ulaşım ağlarına yakınlığı nedeniyle ilgi gördüğünü söyleyebiliriz.
Reidin Saha U.
Diğer
3 yıl önce
Sur Yapı, Sinpaş gibi geliştirici firmalar bölgeye ilgi göstermektedir. Yeni yapılan projeler genelllikle geniş arsa üzerine kurulu sosyal özellikli site konsept şeklindedir.
Reidin Saha U.
Diğer
3 yıl önce
Bölgede yapılan metro hattı çalışmaları merkezi bölgelere olan toplu taşıma hızını arttırdığı için bölgede yaşayanları ve yaşamak isteyenlerin dikkatini çekmektedir. Ayrıca diğer bölgelere göre metrekare fiyatlarının düşük olmasının da bölgeyi ön plana çıkarttığı söylenebilir.
yasin o.
Diğer
3 yıl önce
Sancaktepe de ev araştirdim ve bir tane buldum kiraya vercegim 1 arti 1 ve kirasi 1000 lira. ev icin 200000 dediler iyi biryatirimdiyedusunuyorum. burada yasamayacagim icin kira geliri almak amacim iyi bir karardır sanki sizin yukardaki fiyatlar da oyle diyor.
Ayşegül K.
Diğer
3 yıl önce
Sancaktepe icin metro gelecek deniliyor eğer doğruysa sancaktepede ev yatırımı iyi olur. buradan taksim'e kadar bile gideceksek fiyatlar burada çok iyi.
Paşa H.
Diğer
3 yıl önce
İşimden dolayı oturduğum Sancaktepe, fiyatlar açısından geçinmesi kolay bir yer, kiraya vermek için çok mantıklı mı, bence değil. Ancak oturmayı düşündüğünüz yer burasıysa kira yerine evi almanızı ve kira öder gibi ev sahibi olmanızı tavsiye ederim. Aile yaşantısının yaygın olduğu bir bölge olduğundan, buradan ayrılırken evinizi kolayca satabilir evi aldığınız fiyata göre kar edebilirsiniz diye düşünüyorum.
3.12 / 5
Ziyaretçi
Diğer
2 yıl önce
bu bölgede yaşıyoruum
Murathan C.
Diğer
bir ay önce
Projelerinin yenilenme çalışmaları hızla devam eden Bağcılar Meydanı’nda yeralmasının bölgedeki diğer projelere oranla avantaj sağladığı metro ve tramvay duraklarına yürüme mesafesinde olmalarının tercih sebebidir.

Öne Çıkan Satılık İlanlar - Sancaktepe

Tümü

Öne Çıkan Projeler - Sancaktepe

Tümü

Metrolife Sancaktepe Sinpaş GYO tarafından Sancaktepe'de geliştirilen konut projesidir. Projede 554 adet konut bulunmaktadır....

Projeyi İncele

Suryapı Muhit Sancaktepe Suryapı Muhit, İstanbul Sancaktepe'de geliştirilen bir konut projesidir. 7 bloktan oluşan projede 217 adet daire bulunmaktadır....

Projeyi İncele

Çamsan Park AVYM Çamsan Gayrimenkul tarafından geliştirilen konut projesidir. 2 bloktan oluşan projede 88 adet konut ve 116 adet ticari ünite bulunmaktadır....

Projeyi İncele

City Hill Sancaktepe Kahramanlı Yatırım Gayrimenkul tarafından Sancaktepe'de geliştirilen konut projesidir. 2 bloktan oluşan projede 148 daire ve 4 ticari birim bulunmaktadır....

Projeyi İncele