Hakkımızda
2013 yılı itibarıyla faaliyete giren genç emlak ofisimiz ‘Emlak Extra’, Karaoğlanoğlu caddesi, Demir Plaza no:2, Girne adresinde hizmet veriyor.

Ofisimiz, her türlü Emlak alım-satım ve kira hizmetinin yanı sıra deneyimli personelimiz ile satmak istediğiniz ev ve arsanızı da EN DOĞRU FİYATA değerlendirmenizde yardımcı oluyor.

Emlak hizmetine ek olarak, sizi ve malınızı garanti altına alan her türlü Sigorta hizmetini de, “Limasol Sigorta” güvencesi ile müşterilerimize sunuyoruz.

Emlak Extra ayrıca,

Limasol Sigorta Yetkili Acentesi
Esnaf ve Zannatkarlar Odası
Sigorta ve Reasürans Şirketler Birliği üyesi,
Teknik Personel Eğitim Sertifikası sahibidir.
Emlak Extra ; KIBRIS TÜRK EMLAKÇILAR BİRLİĞİ üyesidir, yatırımlarınız için her zaman kayıtlı emlakçılar seçtiğinizden emin olun !!
Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği üyesi olarak Limasol Sigorta işbirliği ile, bizi tercih eden siz müşterilerimizi Hayatınızda Belki bir kez vereceğiniz bu önemli yatırım kararınızda oluşabilecek herhangi bir sorun veya mağduriyeti önleme amacı ile 100,000 euro’ya kadar garanti altına alan “Mesleki Sorumluluk Sigortası” sahibiyiz.

Misyonumuz
Emlak Extra olarak en iyi hizmeti vermenin yanı sıra, emlak alım-satım süreçlerinde müşterilerimize yapacakları seçimlerde “DÜRÜST” yaklaşım ve en DOĞRU YÖNLENDİRMEYİ misyon edindik.

Müşterilerimizin belki hayatlarında bir kez vereceği bu önemli yatırım kararında, ‘SUNUMDAN – DEVİRE KADAR’ tüm süreçte, hem satış öncesi hem de sonrasında yanında olma sorumluluğu ile çalışmaktayız.

Amacımız müşterilerimize hayallerini gerçekleştirirken yardımcı olmak, sadece yeni bir mekân değil, “YENİ BİR YAŞAM” imkânı sunmaktır.

Vizyonumuz
Emlak Extra olarak vizyonumuz, ülkemizde gelişmeye ve yenilenmeye açık olan inşaat & emlak sektöründe, hizmete girdiğimiz ilk günkü gibi, yine kendini geliştirmeye ve büyümeye yönelik çalışmalarımızı sürdürmektir.

Uzun vadeli yapılanan plan ve hedeflerimizde, piyasada ilk akla gelen, temiz bir imaj ile tercih edilen lider Emlak Ofisi olabilmektir.