1977 İstanbul doğumluyum. İlkokulu boğazın el değmemiş yerlerinden Çubuklu da birincilikle bitirdim, Şişli Koleji Ortaokul ikincisi, Sabancı Beylerbeyi Anadolu lisesi üçüncüsü ve KTÜ Ekonomi Bölümünü onur öğrencisi olarak tamamladım.

Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fak.de İngilizce eğitimi aldım, uluslararası firmalarda 12 yıl orta ve üst düzey yöneticilik yaptım.

Bir Profesörün hakkımda yazdığı "muhakkak saha da olması gerekir" sonuç raporuna istinaden ve canlı, hareketli yapım dolayısıyla bu durumum ofis de masa başı yaşamımı devam ettirme halime kuşku ile bakmama neden oldu ve radikal bir değişiklikle kendi işimi yapma kararı aldım. 11.yılımı tamamladığım bu ortamda, geriye baktığımda aldığım en güzel kararlardan biri olduğunu görmekden büyük keyif alıyorum.

Severek ve isteyerek yaptığım işimin en iyilerinden birisi olmak için hergün üstüne katarak yola devam ediyorum.

Amacım, Türkiyede gayrimenkul sektörüne olan bakış açısını geliştirmek, müşterilerim ile hayat boyu sürecek güven ve kazanç esaslı birlikteliği sağlamaktır.

11 yıl Gayrimenkul Danışmanlığı tecrübesi...11 yıl boyunca oluşturulan değerli bir veri tabanı ve hafızasını paylaşmakdan keyif alacağım.

İnsanları mutlu etmek, onların gözlerindeki parıltıya şahitlik etmek, kazanırken kazandırdığımı bilmenin keyfini çıkartıyorum.


En derin muhabbet ve saygılarımla,
Ziya TÜRKYAŞAR
Gayrimenkul Yatırım Danışmanı
Ekonomist (KTÜ, BÜ)
REMAX Aragonit


Ödüllerim, Başarılarım;

RE/MAX ULUSLARARASI YILDIZLAR KLÜBÜ ÖDÜLÜ (2018)
RE/MAX ULUSLARARASI PLATINUM ÖDÜLÜ (2016)
RE/MAX ULUSLARARASI YILDIZLAR KLÜBÜ ÖDÜLÜ (2015)