Ormanada Zekeriyaköy

Uskumruköy Sarıyer , İstanbul

Ormanada Zekeriyaköy 220 dönüm üzerinde 188 adet beş farklı tip villa ile 85 adet 16 farklı tip sıra evde 140 metrekare ile 700 metrekare arasında değişen konutlar bulunuyor. Boğaz ve Maslak hattına 15 dakika uzaklıkta olan Ormanada Zekeriyaköy projesi, konumu açısından oldukça değerli bir bölgede yer almaktadır. Projedeki villalar iki katlı, sıra evler ise üç katlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ormanın tam ortasında, etrafı orman ve yeşil alanlarla kaplı, doğa ile iç içe olabileceğiniz bir projedir. Projenin içerisinde 2 bin 500 metrekarelik sosyal yaşam alanı bulunuyor. Projede Yürüyüş ve bisiklet yolları, biri kapanabilir iki adet tenis kortu, basketbol ve çok amaçlı spor sahası, sekiz adet çocuk parkı ile iki adet rekreasyon alanı yer alıyor. Adameydan, Adamekan ve Adaçarşı isimlerini taşıyan sosyal yaşam alanlarında, kafe-restoran, çarşı alanı, açık ve kapalı olmak üzere iki adet yüzme havuzu, pilates-fitness merkezi, sauna, buhar odası ve masaj odaları yer alıyor. 

 • Geliştirici
  Eczacıbaşı Holding
 • Türü
  Apartman Dairesi /Alışveriş /Villa
 • Konut Sayısı
  273
 • Konut m² Aralıkları
  157 - 700m2
Yakın Çevre
4.00
80%
Güvenlik düzeyi
4.50
90%
Fiziksel Olanaklar
4.50
90%
Komşuluk ve Huzur
4.00
80%
Konum ve Ulaşım
4.00
80%
Sosyal Olanaklar
4.00
80%
Değerlendirme, site/apartmana ilişkili gerçek kişiler tarafından yapılmıştır.
2 Onaylı kullanıcı değerlendirmesi gösteriliyor.
4.17 / 5
Selman G.
Binada yaşamak isteyen kişi
bir yıl önce
Daireler konforlu ama o kadar abartılacak bir site olmadığını düşünüyorum. Fiyatlar çok uçuk zaten nerede bu kadar para versen iyi imkanların olur.
Elif D.
Diğer
bir yıl önce
Fiyatlar çok yüksek. Bu fiyata daha merkezi konumda oturabilirsiniz. Ama sessiz sakin, ve aynı zamanda her şeyin elinizin altında olduğu bir yaşam vadisinde oturmak isterseniz evet tercih edilebilir.