Avrupa’nın en iyi konut projesi Küçükçekmece’de

Yazıyı paylaş:

İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece‘de Artaş İnşaat, Mesa, Kantur-Akdaş ortaklığıyla hayata geçirilen Tema istanbul projesinin bahçe etabı prestijli bir ödül daha kazandı. Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri (International Property Awards – IPA) tarafından Avrupa’nın en iyi konut projesi olarak ödüle layık görülen proje, geçen ay da 6 ödül birden kazanmıştı.

Örnek bir proje

Tema İstanbul Genel Müdürü M. Aydın Ayçenk, Tema İstanbul projesinin Türk inşaat sektörünün önde gelen firmalarının güç birliğinden ortaya çıktığını belirterek şunları söyledi:

“Master planıyla, mimarisiyle, bölge geneliyle bütünleşmesi ve katma değer sağlamasıyla İstanbul’un gelişiminde örnek teşkil edecek nitelikte bir projedir. Projelendirme çalışmalarının başından bugüne her aşamasında hassas çalışmalar sonucu geliştirilen Tema İstanbul, Türk inşaat sektörünün de uluslararası arenadaki vitrin projelerinden birisidir. Bugüne dek Tema İstanbul ile gayrimenkul alanında birçok önemli ödülün sahibi olduk. Geçtiğimiz ay Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nden aldığımız 6 ödülün sevincini yaşarken, bugün de aynı grubun ana organizasyonu olan Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nden Avrupa’nın en iyi konut projesi ödülüne layık görüldük.

Burada Afrika, Asya Pasifik, Orta ve Güney Amerika, Arabistan ve Birleşik Krallık içinde bu yılın en iyi konut projeleri ile kıyasıya yarışma fırsatı da bulduk. Projemizin böylesine değerli bir noktaya ulaşarak ülkemizin gayrimenkul sektörünün vitrini olarak konumlanmasından dolayı gurur duyuyoruz.”

 

Tema İstanbul

363 konuttan oluşan Tema İstanbul’un Bahçe etabında konut satışları devam ediyor. Projede yatırımcılara 1+1’den 4+1’e kadar konut seçeneği sunulurken konutların büyüklükleri, 79 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiyor.

Tema İstanbul projesi hakkında detaylı bilgi için tıklayın.


BENZER YAZILAR