Ev satışını hızlandıracak 3 dekorasyon trendi

Yazıyı paylaş:


Her ev sahibi, satılık evinin en kısa zamanda en iyi fiyata satılmasını ister. Evin değerini belirleyen birçok unsur vardır. Bunlardan bir tanesi de evin iç özellikleri. İşte evinizin hem hızlı satılmasını sağlayacak hem de değerini artıracak dekorasyon trendleri…

 

Adım adım evinizi satışa çıkarma rehberi!

 

Mutfakta paslanmaz çelik

Paslanmaz çelik, mutfağınızın modern görünmesini sağlar. Aynı zamanda potansiyel alıcılar için de bir artıdır. Paslanmaz çelik, malzeme olarak sağlamdır ve temiz görünür. Evinizi satın alacak kişi iyi bir yatırım yaptığını bilir.

Akıllı ev teknolojileri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza birçok yenilik geldi. Bu yenilikler de hayatımızı kolaylaştırıyor ve zaman kazanmamızı sağlıyor. Evinizi daha akıllı hale getirecek yenilikler evinizin değerini artıracağı gibi evinize şık bir hava da katacaktır.

Örneğin, akıllı telefonunuzla kontrol edebileceğiniz akıllı ev aydınlatma sistemleriyle başlayabilirsiniz. Akıllı perdeler evinizin daha iyi sıcaklık kontrolü ve ambiyansı için kullanabileceği güçlü bir araç olmasını sağlar.

Bağımsız ya da ayaklı küvetler

Fayanslara gömülü küvetler özellikle lüks konutlarda artık pek tercih edilmiyor. Bağlantısız ya da ayaklı küvetler ise banyoya bambaşka bir hava katıyor. Üstelik çıkarılması da gömme küvetlere göre çok daha kolay. Dolayısıyla yeni ev sahipleri yeni bir küvet tercih ederlerse, kolayca değiştirebilirler.

Küvet banyoya klasik bir atmosfer katar, bu nedenle banyo dekorasyonu için çok fazla uğraş gerektirmez.

 

Ev dekorasyonunda kaçınmanız gereken 5 yanlış!

 


BENZER YAZILAR