Evinizin değerini biliyor musunuz?

Yazıyı paylaş:

Zingat.com, oturduğu evin gerçek değerini öğrenmek isteyenlere “Evimin Değeri” hizmetini sunuyor.

Ücretsiz sunulan Evimin Değeri özelliği ile evin satış fiyatı, kira bedeli ve yatırım dönüşü süresi hesaplanarak rapor olarak görüntülenebiliyor.

Zingat.com’un REIDIN işbirliğiyle hazırladığı Evimin Değeri hesaplama aracı, oturulan evin gerçek değerine kolay ve pratik bir yolla ulaşılmasını sağlıyor. Ev sahipleri veya kiracıları il, ilçe, mahalle, kat, metrekare, oda ve banyo bilgilerini girerek REIDIN’in sağladığı verilerin analiz edilmesiyle evlerinin değerini öğrenebiliyor. Ücretsiz olan bu hizmetle, evin satış fiyatı, kira bedeli ve yatırım (geri dönüş) süresine rapor halinde ulaşılıyor.

 

İstanbul’un konutta en hızlı kazandıran 7 ilçesi!

 

Evin fiyatını artıran özellikler dikkate alınmalı

Zingat.com’un araştırmasına göre, oturulan evin değerini artıran birden fazla etken söz konusu. Evin şehrin merkezine yakın olması, ulaşım araçlarına mesafesi, özel bir manzarasının bulunması, güneş ışığını alan cephede konumlanması ve bina yaşı gibi faktörler konuta olan ilgiyi ve fiyat değerini artırıyor. Buna ek olarak, bir evin yeni binalardan ve sosyal donatılardan oluşan markalı konut projelerinde yer alması, evin satış değerini aynı bölgedeki diğer satılık evlere göre yüksek tutuyor.

 

Zingat.com’u daha iyi kullanmanın 5 yolu!

 


BENZER YAZILAR