Zingat.com’u daha iyi kullanmanın 5 yolu!

Yazıyı paylaş:


Türkiye’nin akıllı emlak sitesi Zingat.com, kurumsal kullanıcılarına birçok hizmet sunuyor. Emlak sektörüne farklı bir deneyim sunan Zingat.com, veri, fotoğraf, konut kredisi gibi birçok alanda geniş kapsamlı bir hizmet veriyor. Pek bu hizmetlerin ne kadarını kullanıyorsunuz?

İşte Zingat.com’u daha faydalı kullanmanın 5 kolay yolu!

 

Zingat.com’daki yenilikleri keşfedin!

 

1. Emlak, bilgi ve güven
Söz konusu gayrimenkul ise, emlak sektörünün son derece hareketli olduğu ülkemizde en büyük talep güncel, doğru ve güvenilir emlak bilgisine oluyor.
Gayrimenkul bilgi servisi REIDIN verilerini kaynak olarak kullanan Zingat.com sayesinde, müşterilerinizin gayrimenkul yatırımda doğru kararı vermelerini sağlayabilir ve onları sizden hizmet almaları için ikna edebilirsiniz. Peki Zingat.com veri olarak sizlere neler sunuyor?
Emlak Raporu: Hizmet verdiğiniz bölgede ortalama satılık ya da kiralık daire fiyatları ne kadar? Son yıllarda bölgede emlak trendleri nasıl değişti? Bölgenizdeki satılık daire ya da kiralık daire fiyatlarını İstanbul’un emlak fiyatlarıyla karşılaştırdınız mı? Çevrenin demografisi konusunda komşu lafıyla değil de veriyle konuşmak ister misiniz? Bölgedeki okulları, ulaşım yollarını, sosyal alanları ve daha fazlasını biliyor musunuz? Tüm bu bilgiler için Emlak Raporu’nu tıklamanız yeterli!

Evimin Değeri: Portföyünüzdeki veya bölgenizdeki gayrimenkullerin gerçek değerini biliyor musunuz? Evimin Değeri’ni kullanarak satılık ya da kiralık dairenin gerçek fiyatı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.
Yatırım Rehberi: Satılık konut fiyatı en çok artan bölgeleri Yatırım Rehberi’nde ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

 

2. Ücretsiz fotoğraf çekimi
• Türkiye’nin akıllı emlak sitesi Zingat.com, üyesi olan gayrimenkul danışmanları için ücretsiz profesyonel fotoğraf hizmeti sunuyor.
• Zingat.com’un profesyonel fotoğraf ekibi, gayrimenkul danışmanının ofisine giderek çekimi gerçekleştiriyor. Bu hizmet şu an sadece İstanbul’da bulunan gayrimenkul danışmanları için veriliyor.

 

Sokak Görünümü, Zingat.com emlak ilanlarında!

 

3. Doğru yatırım için “yaşamSkor”
• Zingat.com ziyaretçilerinin emlak yatırımlarını yönlendirmelerini sağlayan yaşamSkor, ev-iş yeri-sosyal yaşam alanı üçgeninde gerçekleştirdiği değerlendirmeyle doğru yatırım yapılmasını sağlıyor.
• Uygulamada, nüfus yoğunluğu, bina yoğunluğu, hava kirliliği, yeşillik, yürüme alanı, park yeri kolaylığı, restoran, alışveriş, park, çocuk parkı gibi sosyal imkanlar, metro, otobüs durağına yakınlık, kira, satış maliyetleri gibi pek çok parametre baz alınıyor.
yaşamSkor’u müşterilerinize uygulayarak, gayrimenkul yatırımlarını doğru bir şekilde yapmaları konusunda yönlendirici olabilirsiniz.

 

4. En uygun “Konut Kredisi”

• Müşterinizin almayı planladığı ev için en uygun konut kredisi oranlarına Zingat.com Konut Kredisi üzerinden ulaşabilirsiniz.
• İş Bankası’nın Zingat.com ile yaptığı işbirliği sayesinde kullanıcılar isbank.com.tr’deki ev kredisi ürünlerine ait bilgi sayfalarından Zingat yaşamSkor’larını hesaplayarak, ev ilanlarına ulaşabiliyor.
• Satın almayı planladıkları ev için kredi kullanmak istediklerinde ise Zingat.com’da yer alan İş Bankası Kredi Hesaplayıcısı’ndan taksit tutarlarını öğrenip, başvuru yapıp sonuçlandırabiliyor.

 

5. Zingat “Enerji” dolu
• İlan ve profilinize Zingat Enerji yükleyerek daha fazla dikkat çekebileceğinizi biliyor musunuz?
• Zingat Enerji yükleyerek, ilanınızın üst listelerde çıkmasını sağlayabilir, daha çok görüntülenme sayısı elde edebilir ve gayrimenkullerinizi daha hızlı satabilirsiniz.


BENZER YAZILAR