Zingat Akademi ücretsiz online eğitimleri ile Evde Kal!

Yazıyı paylaş:


Zingat.com tüm çalışanları ve Türkiye’nin dört bir yanındaki kurumsal üyeleri ile birlikte yeni tip Koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında “Evde Kal” çağrısına uyarken, Zingat Akademi’nin 1 Nisan’da başlayacak ücretsiz online eğitimleri ile gayrimenkul sektörüne katkı sağlıyor.

Yeni tip Koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında “Evde Kal” çağrısının tüm dünyaya yapıldığı bugünlerde, Zingat.com’dan Türkiye’nin dört bir yanındaki kurumsal üyelerine özel bir hamle geldi. Zingat üyesi gayrimenkul profesyonelleri “Evde Kal” çağrısına katılırken, Zingat Akademi’nin online eğitimlerinden ücretsiz olarak yararlanabilecek.

 

Zingat Akademi online eğitimleri başlıyor

Gayrimenkul okuryazarlığı alanında bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiren Zingat, Zingat Akademi online eğitimleri ile de gayrimenkul danışmanlarının mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı hedefliyor. “Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingat’ın online eğitimleri ile istenilen her yerde ve zamanda ücretsiz eğitimlerden faydalanmak mümkün.

 

Gayrimenkul danışmanları için İngilizce eğitimi de verilecek

Zingat Akademi eğitimleri içeriklerine göre mesleki gelişim, kişisel gelişim ve kurumsal eğitimler olmak üzere üç ana başlıktan oluşuyor. Zingat Akademi online eğitim serisi ilk olarak Zingat COO’su ve Kurucu Ortağı Mehmet Erkek tarafından 1 Nisan 2020, saat 15:00’da verilecek “Zingat ile Başarının Yolları” başlıklı eğitim ile başlayacak.
Emlak sektöründe temel İngilizce eğitiminden Taşınmaz Yönetmeliği’ne, gayrimenkulde teknoloji kullanımından Broker Yöneticiler için takımdaşlık ve ekip yönetimine dek zengin bir içeriğe sahip eğitimler ile Zingat’ın gayrimenkul paydaşları hem “Evde Kal” çağrısına uyacak hem de bu zamanı verimli şekilde kullanma fırsatı yakalayacak.

 

Detaylı bilgi için:

https://akademi.zingat.com

 


BENZER YAZILAR

Yorum Yap