Ev alacaklar için 20 yıl taksit müjdesi!

Yazıyı paylaş:

2017 yılında ev sahibi olmak isteyenler için müjdeli konut kampanyası haberi geldi. Emlak Konut, ev almak için 20 yıl taksit ve düşük faizle konut kredisi dönemini başlatıyor. Üstelik kampanyada kredi faizlerinin yüzde 70’i aşmaması planlanıyor.

 

20 yıl vadeyle konut alabilirsiniz

Gayrimenkul sektörü Emlak Konut öncülüğünde yeni bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor. Yeni konut seferberliği kampanyasında amaç, yüzde 70’lerin altına çekilecek kredi faizleri sayesinde konut taksitlerini yüzde 35 azaltmak. 2017 Şubat ayında başlatılacak 20 yıl (240 ay) vadeli Emlak Konut kampanyası için bankalarla görüşmeler devam ediyor.

 

Ev alacaklar için komşu seçme rehberi!

 

Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlere!

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, yeni konut kampanyası ile ilgili olarak “Biz ve yüklenicilerimiz elimizden geleni yapacağız. Bankalar da bu işin ucundan tutarsa faizleri yüzde 0.70’ten aşağı çekip 240 ay vadeli satış yapabiliriz. 240 ay vadeli kampanyada hedefimiz konut taksitlerini yüzde 30-35 azaltabilmek.” açıklamasında bulundu.

Şubat ayında başlayacak konut kampanyasının 45 gün süreceğine dikkat çeken Murat Kurum şöyle devam etti:
“Orta ve orta altı gelir grubunu ev sahibi yapabilmek için faiz oranlarını aşağı çekelim istedik. Bankalarla görüşmeler yapacağız. Böylece orta ve orta altında gerçekten kira öder gibi ev sahibi olabilmenin de önünü açmak üzere bir kampanya bu.” dedi.

 

Bu yıl ev sahibi olacakların bilmesi gereken 5 şey!

BENZER YAZILAR