Satılık prefabrik ev en çok Antalya’da ilgi çekiyor

Yazıyı paylaş:

Prefabrik yapı sektörünün markalarından Karmod, Antalya’nın prefabrik evlere en çok talep aldıkları il olduğunu açıkladı. Buna göre, her hafta 10’a yakın prefabrik ev, kurulumu yapılmak üzere Antalya ve çevresine sevk ediliyor. En yeni satılık prefabrik ev ilanları neden ilgi çekiyor? Prefabrik ev satın almada Antalya’yı hangi şehirler takip ediyor?

 

Antalya’nın hangi ilçelerinde prefabrik ev kullanılıyor?

Karmod Genel Müdürü Hakan Durmaz, turizm sezonu nedeniyle inşaat kısıtlamalarının bulunduğu Antalya için modüler kurulumlu evlerinin kısa sürede kurulumuyla önemli avantaj sunduğunu belirtti.
Durmaz, evlerine olan talebin sürekli kullanım amaçlı olarak Serik, Alanya, Manavgat gibi şehir merkezleriyle beraber yayla turizminin bulunduğu Saklıkent, Üçoluk, Sapadere, Tokar gibi yaylalara yazlık amaçlı kullanımlar için tercih gördüğünü ifade etti.

 

En çok prefabrik ev kurulan şehirler

1) Antalya

2) Bursa

3) Tekirdağ

4) Edirne

5) Ankara

6) Sakarya

7) Kocaeli

8) Balıkesir

9) Çanakkale

Prefabrik Evler Hakkında Her Şey!

 

Bir ayda ev hazır

Uzun ömürlü kullanım özelliğinde üretim gerçekleştirdikleri prefabrik çelik evleri yapı büyüklüğüne göre ortalama 4 veya 5 gün içerisinde yerinde kurulum yaparak kullanıma hazır teslim ettiklerini belirten Durmaz şu değerlendirmelerde bulundu:

“Klasik betonarme yapılara göre daha yüksek izolasyon ve yapı güvenliğine sahip hafif çelik evlerimiz tanındıkça daha da ilgi görüyor. Antalya bölgesindeki talep artışında Aksu ilçesinde açılışını gerçekleştirdiğimiz satış ofisimizin büyük katkısı oldu. Müşterilerimiz karar verdikten sonra üretim, kurulum ve boya aşamaları dahil en fazla 1 ay içerisinde yeni evlerinde yaşamaya başlayabiliyorlar.”

 

Dünyanın en ilginç prefabrik evleri!

 


BENZER YAZILAR