Balçova, İzmir Bölge Raporu

Balçova satılık konut piyasasında son bir ayda satılık konut fiyatları %3.25 artış gösterdi. Balçova ilçesinde ortalama konut metrekare fiyatları 23.139 TL olurken, geri dönüş süresi 17 yıl olarak hesaplanmaktadır.
Buna göre, 2023 yılı emlak endeksi ve bölge raporunda Balçova ilçesinde satın alınan 100 metrekarelik bir konutun ortalama fiyatı 1.735.395 TL ile 2.892.300 TL arasında oldu. Daha Fazla
  • Satılık
  • Kiralık

Balçova - Satış Fiyatları Trendi

Balçova - Kira Fiyatları Trendi

Balçova - Satış Fiyatları Değişimi

3.25%
1 Aylık Değişim
506.9%
3 Yıllık Değişim
592.3%
5 Yıllık Değişim

- Kira Fiyatları Değişimi

10.87%
1 Aylık Değişim
571.9%
3 Yıllık Değişim
691.9%
5 Yıllık Değişim

Bu sayfada yer alan fiyat, nüfus bilgileri ve grafikler REIDIN verileri baz alınarak oluşturulmuştur.

Geceleri güvenli bir şekilde yürüyebilirim
4.75
95%
Toplu taşımayla kolayca ulaşabilirim
4.75
95%
Market ve kafelere yürüyerek ulaşabilirim
4.75
95%
Değerlendirme, bölgeye ilişkili gerçek kişiler tarafından yapılmıştır.
6 Onaylı kullanıcı değerlendirmesi gösteriliyor.
Ömer S.
Diğer
3 yıl önce
Ağırlıklı olarak markalı konut ve ofis projeler Ceyhan bölgesinde oluyor. Bu durum o bölgenin kalkınmasını sağlayabilir.
Ömer S.
Diğer
3 yıl önce
Bölgede 180.000 metrekare alanın kentsel dönüşüm alanı olarak imara açılması ve planlanan projelerin varlığı bölgeye değer katacaktır.
Kadir U.
Diğer
2 yıl önce
İzmir, Balçova ilçesinde Nisan 2021 sonu itibarıyla son bir yıl içerisinde satılık konutların fiyatları %26.97 artmıştır. Ortalama satılık konut büyüklüğü 120 metrekaredir.
Melike S.
Diğer
2 yıl önce
türkiyenin jeotermal enerji ile ısıtılan ilçelerinden olup, bir çok sıcak suyu kuyusu bulunan ve termal bir havuzun bulunduğu balçova termal tesisleri ve prenses otele sahip olan, ikamet edenlerin büyük kısmının dokuz eylül hastanesine yakınlığı nedeniyle tıpla ilgisi olan, pek çok alışveriş merkezini içinde barındıran sakin semt.
Leyla S.
Diğer
2 yıl önce
Hızla gelişmekte ve büyümekte olan bölgelerden biri. Ulaşım olanakları son yıllarda arttıkça konut fiyatları da büyük bir artış gösterdi. Güvenli, düzenli bir bölge.
Deniz G.
Diğer
bir yıl önce
plajlar bolgesinde ak$amustu kizilliginda yattiginizda, kar$i taraftaki hayvansal petkim olu$umu dune'daki rafinerilere benzer. arabayla toplam turlamasi 10 dakika falan suruyor toplasan cikarsan.

Öne Çıkan Satılık İlanlar - Balçova

Tümü

Öne Çıkan Projeler - Balçova

Tümü

Kipa AVM - Balcova Kipa Alışveriş Merkezi İzmir'in Balçova ilçesinde yer almaktadır. Kipa Alışveriş Merkezi - Balçova 80.853 metrekarelik toplam inşaat alanına sahiptir. ...

Projeyi İncele