Güngören, İstanbul Bölge Raporu

Güngören satılık konut piyasasında son bir ayda satılık konut fiyatları %4.6 artış gösterdi. Güngören ilçesinde ortalama konut metrekare fiyatları 22.166 TL olurken, geri dönüş süresi 15 yıl olarak hesaplanmaktadır.
Buna göre, 2023 yılı emlak endeksi ve bölge raporunda Güngören ilçesinde satın alınan 100 metrekarelik bir konutun ortalama fiyatı 1.662.458 TL ile 2.770.800 TL arasında oldu. Daha Fazla
  • Satılık
  • Kiralık

Güngören - Satış Fiyatları Trendi

Güngören - Kira Fiyatları Trendi

Güngören - Satış Fiyatları Değişimi

4.6%
1 Aylık Değişim
531.3%
3 Yıllık Değişim
612.4%
5 Yıllık Değişim

- Kira Fiyatları Değişimi

0.08%
1 Aylık Değişim
628%
3 Yıllık Değişim
758.2%
5 Yıllık Değişim

Bu sayfada yer alan fiyat, nüfus bilgileri ve grafikler REIDIN verileri baz alınarak oluşturulmuştur.

En popüler okullar

Bu bölgeye henüz puanlama yapan olmadı. İlk puanlamayı sen yap.

YORUM YAP
10 Onaylı kullanıcı değerlendirmesi gösteriliyor.
Reidin Saha U.
Diğer
5 yıl önce
Güngören bölgesinin genelinde tekstil işletmeleri yoğunluktadır.
Reidin Saha U.
Diğer
5 yıl önce
Tozkoparan mahallesinde planlanan 5.560 konutluk kentsel dönüşüm çalışmasında fiziksel herhangi bir çalışma olmadığını söyleyebiliriz.
Çet Yapı Saha U.
Diğer
5 yıl önce
Bölgede genellikle butik projeler yer almaktadır. Proje inşa edilen arsalara okul yapılması planlanmıştır fakat konut imarı değiştirilemediğinden konut projesi olarak devam edilmiştir.
Reidin Saha U.
Diğer
5 yıl önce
Bahçelievler merkez mahallesinde projelerin genelini kentsel dönüşüm projeleri oluşturuyor. Yenibosna ve Basın Ekspres bölgesine doğru markalı konut projeleri daha çok yer alıyor.
Reidin Saha U.
Diğer
5 yıl önce
Güngören bölgesinde henüz kentsel dönüşüm başlamamış durumda, yeni proje alanları üzerine inşa edilen sınırlı sayıda konut projeleri bulunuyor. Bölgede büyük proje alanı bulmakta zorluk çekiliyor. Belediye küçük kentsel dönüşüm proje ve proje alanlarının parsel bütünleştirmelerini teşvik eden plan notunu yayınladı. Kentsel dönüşümün bölgeye gelmesiyle birlikte markalı konut projelerinde hızlı bir artış olacağı öngörülüyor.
Mod B.
Diğer
5 yıl önce
Basın Ekspres bölgesinin gelecekte Levent Büyükdere Caddesi gibi hareketli ve plazaların yer alacağı bir bölge olması planlanıyor.
Code İ.
Diğer
5 yıl önce
Bahçelievler Devlet Hastanesi'nin inşa edilmesi, Mahmutbey - Başakşehir metro hattının bölgeden geçiyor olmasıyla birlikte daire fiyatlarında yüzde yüz artış oldu. Bölgede bulunan Tavukçu Deresi’nin islahıyla birlikte büyük ölçüde alt yapı sorunu da giderildi. Bu bölge, merkezi konumu itibariyle değeri sürekli olarak artan bir bölge olacaktır.
Lider İ.
Diğer
5 yıl önce
Bahçelievler, İstanbul'da kentsel dönüşüm yürütülen en büyük semtlerden biri. Bahçe nizamı olması sebebiyle metrekare fiyatları değerli. Ulaşım aksı ve merkezi konumu İstanbul'a yakınlığıyla dikkat çeken prim değeri yüksek bir bölgedir.
Çet Merter K.
Diğer
5 yıl önce
Güngören’in Tozkoparan bölgesinde birçok yıpranmış site yerleşimi bulunuyor. Kentsel dönüşümün bölgeye gelmesiyle birlikte, hızlı bir değişim gerçekleşecek. Belediye tarafından da teşvik edilen yenilenmeyle ilgili parsellerin birleştirilerek yenilenmesi için belediye tarafından plan notu yayınlandı. Yaklaşık 10 bin konutluk yenilenme gerçekleşecek gibi. Bölgenin Ataköy gibi E-5 cepheli olması bölgeye artı değer katıyor. Planlanan bölgenin ikinci bir Ataköy olması yönünde.
Aylin K.
Diğer
bir yıl önce
İlişkiler iyi değil ve çok çeşitli insan var. Biraz karışık bir bölge.

Öne Çıkan Satılık İlanlar - Güngören

Tümü

Öne Çıkan Projeler - Güngören

Tümü

Semt Güngören Güngören Belediyesi tarafından geliştirilen konut projesidir. 2 bloktan oluşan projede 96 adet konut ve 8 adet ticari ünite bulunmaktadır....

Projeyi İncele

Platform Merter Doğa Şehircilik tarafından Bahçelievler Merter' de 35.000 metrekare alan üzerinde inşaasına başlanan karma kullanım projesi Platform Merter' deki rezidansların Mayıs 2013 de teslim......

Projeyi İncele