Ankara Ümitköy’de 20 yılda ev sahibi yapan proje

Yazıyı paylaş:

Konut alımını kolaylaştırmak için Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan ve 20 yılda ev sahibi yapmayı amaçlayan “Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” kampanyası Ankaralıları da heyecanlandırdı. Ankaralılar’a 240 ay vadeyle ev sahibi olma fırsatlarından biri de Ümitköy’deki Koordinat Çayyolu projesinde…

 

Emlak Konut 20 yıl vadeli konut kampanyası tüm detayları!

 

20 yılda yüzde 0,79 faiz, 5 yılda 0 faiz

Emlak Konut GYO ile YP İnşaat işbirliğinde Ankara’nın en önemli yerleşim yerlerinden Ümitköy’de hayata geçirilen Koordinat Çayyolu projesi de konut almak isteyenlere 240 aya varan vadelerle ev sahibi olma imkânı sunuyor.

Kampanya kapsamında Koordinat Çayyolu’nda ev sahibi olmak isteyenler, değişik seçeneklerle birlikte, yüzde 5 peşinatla, sunulan farklı ödeme seçeneklerinden faydalanabilecek. Dileyen 240 ay yüzde 0,79 faizle, dileyen 120 ay 0,45 faizle ev sahibi olabilirken 60 ayda konut almak isteyenler ise 0 faiz ile ev sahibi olma fırsatına sahip olacak.
Kampanya 31 Mart’a kadar devam edecek.

 

20 yıl taksitle ev nasıl alınır?

 

1+1’den 5+1’e avantajlı daireler

Yaklaşık 20 yıldan bu yana yurt içi ve dışında çok sayıda proje üreten YP İnşaat, bugün ise Emlak Konut GYO işbirliği ile hayata geçirilen Koordinat Çayyolu projesini, Ankara’nın en köklü semtlerinden Ümitköy’de inşa ediyor.
1+1 ‘den 5+1‘lere kadar farklı konut seçeneklerini bünyesinde barındıran toplam 427 konuttan oluşan Koordinat Çayyolu, tamamlandığında, manzarasından peyzajına, sosyal donatı alanlarından lokasyonuna kentin en dikkat çeken projelerinden bir tanesi olacak.


BENZER YAZILAR