Esenyurt’un ilk öğrenci evi projesi: NCadde Ateş Corner!

Yazıyı paylaş:


Özyurtlar Holding, NCadde Ateş Corner ile Esenyurt’ta ilk defa gençlere yönelik yepyeni bir yaşam konsepti sunuyor. NCadde Ateş Corner projesi, 7 bin 161 metrekare arazi üzerinde 3 katlı tek bir blok olarak inşa ediliyor. 2 ya da 4 kişinin kalabilmesine olanak sağlayan toplam 300 adet öğrenci evi ve 18 adet ticari alandan oluşan proje; öğrenciler, genç profesyoneller ve genç akademik çevre için otel konforuyla ve eğitim-öğretimi destekleyici bir donanımla hayata geçiyor. Bölgede ilk olma özelliği taşıyan proje, üniversite yanında olması dolayısıyla kiracısı hazır, yatırım için çok cazip bir proje olarak dikkat çekiyor.

 

NCadde Ateş Corner sakinlerine neler sunuyor?

NCadde Ateş Corner projesinde kütüphane, basit kullanıma uygun yüksek teknolojik uygulamalar, özel tasarlanmış ortak sosyal alanlar, kafeler, özel mutfaklar, çalışma odaları ve hobi alanları olacak. 7/24 güvenlik sistemi, yüksek hızda fiber internet bağlantısı ve resepsiyon hizmetinin de yer aldığı proje, tamamen gençlerin konforu ve güvenliği düşünülerek tasarlandı. Her odada yatak, çalışma masası, dolap, banyo, tuvalet, koltuk ve özel eşyalar için bir de kasa yer alıyor.

 

NCadde Ateş Corner nerede?

Gençlerin rahat ulaşımına imkan veren, üniversitelere ve iş merkezlerine yakın lokasyonda konumlandırılan NCadde Ateş Corner; Esenyurt Üniversitesi’nin yanında, Doğan Araslı Caddesi üzerinde ve E5 karayolu ile TEM bağlantı yolunun paralelinde yer alıyor.

NCadde Ateş Corner ne zaman teslim edilecek?

Banka kredisine ihtiyaç duyulmaksızın yüzde 30 peşinat ve 24 ay vade seçenekleriyle avantajlı ödeme planı sunulan projenin, 2019 yılı sonunda teslim edilmesi hedefleniyor.

 

Gençlerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir kompleks”

Öğrenci evi konseptiyle inşa ettikleri projeyle renkli bir yaşamın kapılarını araladıklarını söyleyen Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, yeni konseptle ilgili şu bilgileri verdi: “Gelişen eğitim sektöründe her geçen gün artan öğrenci sayısının kaliteli ve güvenli yaşam ihtiyacı, bizleri öğrenci odaklı yeni konseptler üretmeye itti. Bu nedenle gençlerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir kompleks yapmak için çalışmalara başladık ve ‘NCadde Ateş Corner’ı hayata geçirme kararı aldık. Ülkemizde 4 milyon kayıtlı öğrenci varken, yurt kapasitesi 1 milyonun altında kalıyor. Öğrencilerin çoğu evlerde kalıyor. Ancak öğrenci bütçesine uygun, güvenli ve toplu taşımaya yakın bir alanda yer bulamıyorlar. Biz NCadde Ateş Corner ile bu ihtiyacı karşılamayı hedefliyoruz.”


BENZER YAZILAR