Avrupa’nın ödüllü villa projesi Ankara’da

Yazıyı paylaş:

BESA Grup tarafından hayata geçirilen Salih Bezci-Efe Bezci Villa Projesi, Londra merkezli International Property Awars’tan biri “fivestars” olmak üzere 3 ödül kazandı. BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, projenin “özellikli müstakil konut” ve “mimari müstakil konut” kategorilerinde Avrupa ödülü aldığını belirtti.

 

Efe Bezci, dünya genelinde 125 ülkeden farklı kategorilerde yarışan 10 bine yakın proje içinde villa kategorisinde Avrupa’nın en iyisi olmaya layık görülmenin ülkemiz açısından da gurur verici bir çalışma olduğunu kaydederek, şunları söyledi:

“Şirketimizin yönetim kurulu başkanı olan babam Mimar Salih Bezci’nin öncülüğünü yaptığı yatırımlardan 4’ü Avrupa ve dünya birincilikleri ödülü almıştı. Şimdi bu ödüllere, yenilerini eklemenin sevincini yaşıyoruz. Sıra, 4 Aralık’ta Londra The Savoy Hotel’de tüm kıtaların en iyilerinin yarışacağı Grand Final’de. Bu ödül, Avrupa’nın en güzel villasının Ankara’da olduğunu ilan ederken, aynı zamanda işlerimizdeki başarıyı başka noktalara da taşımamız ve daha güzel işlere imza atmamız konusunda bize yön veriyor. Umarım Bodrum’da başladığımız büyük ölçekli villa projemiz de çok sayıda ödül alarak BESA Grup’un başarılarını taçlandıracak.”


BENZER YAZILAR