Sancaktepe’de 290 bin TL’ye daireler

Yazıyı paylaş:


Sinpaş, İstanbul Sancaktepe’de yeni bir projeye imza atıyor. Sancaktepe’nin kent merkezinde yer alacak olan Metrolife projesi ev sahibi olmak isteyenlere indirim fırsatları ve ödeme seçenekleri de sunuyor. 59-205 metrekare arasında 1+1’den 4+1’e kadar değişen ev seçenekleriyle Metrolife, lansmana özel yüzde 10 indirim ve yüzde 20 peşin indirimi ile toplamda yüzde 30’ varan indirim imkanı sağlıyor. Projede daire fiyatları ise 290 bin TL’den başlıyor.

Metrolife sakinlere neler sunacak?

  • Metronun hemen yanı başında yer alan Metrolife, teraslı ve bahçeli evleri, 8000 metrekarelik çarşı alanı, yansıma havuzları, çim amfi ve seyir terası, ateş kuyusu, çocuk oyun alanı, açık spor alanı, fitness merkezi, bisiklet ve yürüyüş parkuru ile sakinlerine yepyeni bir yaşam vaad ediyor.
  • Metrolife projesinin peyzajında, huş ağaçları, kokulu lavantalar, sazlı bitkiler, mor salkımlı, güllü ve yaseminli pergolalar, renk ve koku bahçeleri yer alacak.

Hayatın ve yatırımın merkezinde bir proje”

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, “Sancaktepe, Sinpaş’ın öncülüğünde hızla yükselen bir bölgemiz. Lagün, Kelebekia, Köyceğiz, Egeboyu projelerimizle bölgeye değer kattık. Metrolife’ta yaşayan bir kişi Üsküdar’daki işine 27 dakikada, Zincirlikuyu’ya ise sadece 45 dakikada ulaşacak. Hem şehrin merkezinde hem de şehrin dışında hissedeceğiniz size özel peyzajı, çarşı alanı ve meydanıyla doğayı ve kentli hayatı birlikte yaşayacaksınız’ dedi.

“Yılın her günü, günün her saati keyifle geçecek”

Gacemer, Metrolife projesinde hem yetişkinler hem de çocuklar için her türlü detayın titizlikle planlandığını belirterek, şöyle konuştu:

“Geniş teraslı ve bahçeli evleri, sağlık ve sporla iç içe bir yaşama imkan tanıyan bisiklet parkuru ve yürüyüş yolları, yemyeşil park alanı, her türlü ihtiyacın karşılanabileceği ve sevdiklerinizle sosyalleşeceğiniz 8000 metrekarelik çarşı alanı ve meydanıyla, Sancaktepe’de ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. Çocukların nitelikli ve eğlenceli zaman geçirmesini sağlayacak meydan parkı ve korupark; hem yeşilin hem de kentli modern yaşamın bir arada özenle işlendiği özel peyzaja sahip.


BENZER YAZILAR