TOKİ’den arsa alacaklar için büyük fırsat!

Yazıyı paylaş:


TOKİ’den gayrimenkul yatırımcılarını yakından ilgilendirecek bir haber geldi. TOKİ, 27 ilde 147 arsayı satışa çıkardığını açıkladı. Arsalar açık artırma yöntemiyle 26 Ekim’de satışa sunulacak. İşte tüm detaylar…

 

TOKİ’den satılık arsalar hangi şehirlerde?

TOKİ’nin satışa çıkaracağı arsaların yer aldığı şehirler şöyle sıralanıyor: Adana, Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bursa, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, İstanbul, İzmir, Karabük, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Mersin, Sakarya, Samsun, Siirt, Tekirdağ ve Van.

TOKİ tarafından 1 milyon 102 bin 726 metrekare büyüklüğünde satışa sunulan 147 adet arsa toplam 27 şehirde bulunuyor. Hangi şehirdeki gayrimenkul yatırımının daha kazançlı olduğu ile ilgili olarak Zingat.com Bölge Raporu veya Yatırım Rehberi sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

 

TOKİ satılık arsaların şehir şehir nitelikleri

TOKİ; konut, ticaret, sosyo-kültürel tesis, merkezi iş, çarşı, iş ve alışveriş merkezleri, sanayi, depolama, özel kreş, özel eğitim, özel sağlık, konut dışı kentsel çalışma, bakım ve akaryakıt tesis alanı, LPG istasyonu niteliğinde 147 arsayı yaklaşık olarak 960 milyon TL muhammen bedelle açık artırma yöntemiyle satışa çıkardı.

İşte bazı şehirlerde satışa sunulan TOKİ arsalarının nitelikleri…

İstanbul 

Başakşehir Kayabaşı ve Hoşdere’de özel sağlık tesis, bakım ve akaryakıt tesis alanı, konut, Esenyurt Hoşdere’de bakım ve akaryakıt istasyonu, Kağıthane Merkez ve Gürsel’de bakım ve akaryakıt istasyonu, konut, Üsküdar’da özel eğitim alanı niteliğinde imarlı arsalar.

Ankara

Akyurt’ta sanayi ve depolama alanı, Çankaya Çayyolu’nda gelişme konut alanı, ticaret, Etimesgut Yapracıkköyü’nde konut, Gölbaşı Taşpınar, Virancık ve Örencik’te konut, Kahramankazan’da konut, ticaret, Mamak’ta merkezi iş alanı, Pursaklar Saray’da konut, Sincan Alcı’da ve Yeni Peçenek’te konut, ticaret, Yenimahale Yuva’da konut ve ticaret niteliğinde imarlı arsalar.

İzmir

Çeşme Reisdere’de konut, Narlıdere’de konut + ticaret + özel eğitim + cami + park + yol, Urla Sıra’da konut niteliğinde imarlı arsalar.

• Adana

Sarıçam Akkuyu’da ticaret ve konut, Seyhan Şakirpaşa’da sosyo-kültürel tesis ve ticaret niteliğinde imarlı arsalar.

• Eskişehir

Odunpazarı Yenidoğan’da konut, merkezi iş alanı niteliğinde imarlı arsalar.

 

TOKİ Müzayedesi ne zaman?

TOKİ müzayedesi, 26 Ekim 2017 Perşembe günü, saat 13:30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek.

 

TOKİ Tarımköy projeleri nedir?

 


BENZER YAZILAR

Yorum Yap