Zingat’tan emlak ilanları için 360° Fotoğraf hizmeti!

Yazıyı paylaş:


Çok bilgili emlak sitesi Zingat.com üyeleri artık emlak ilanlarında 360° Fotoğraf hizmetini ücretsiz olarak kullanabiliyor. İşte kurumsal kullanıcılar için emlak sektörüne farklı bir deneyim sunan veri, fotoğraf, konut kredisi gibi birçok alanda kapsamlı bir hizmetler sunan Zingat.com’un yeni hizmeti hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları…

Emlak ilanına 360° Fotoğraf ekleyenlerin ilanlarını ziyaret edenler, kendilerini mekanın içindeymiş gibi hissederek ayrıcalıklı ilan keyfi yaşıyor!

 

“360° Fotoğraf” nedir?

Zingat.com üyelerine özel ücretsiz bir hizmettir. İlanını yayınladığınız gayrimenkulün iç ve dış mekan görüntülerinin interaktif olarak, ilan detay görselinde yukarı-aşağı ve sağa-sola olmak üzere 360°’lik bir açıyla görüntülenmesini sağlar.

 

Zingat.com’da ilanlar tek tıkla videoya dönüşüyor!

 

İlana 360° Fotoğraf nasıl eklenir?

İlan oluştururken “360° İlan Fotoğrafları” bölümünden fotoğraf eklemeniz yeterli. 360° ilan fotoğrafı ekleyebilmek için bir ilanda en az bir adet standart ilan fotoğrafı bulunması gerekir.

İlana eklenen 360° Fotoğraf nerede görüntülenir?

İlan Detay sayfasında yer alan ilan görsellerinin üzerindeki “360° Fotoğraf” sekmesine tıklanarak bu özellik görüntülenir.

 

360° Fotoğraf nasıl çekilir?

iPhone ve Android telefonların kamera uygulamasındaki panorama modu ile 360° fotoğraf çekimi yapabilirsiniz.

 

Zingat.com’u daha iyi kullanmanın 5 yolu!

 

ZingatPro: Cepten ev ilanı vermenin kolay yolu!

BENZER YAZILAR