Avenue İstanbul ile Beykent’te Miami havası yaşayın

Yazıyı paylaş:


Gül İnşaat tarafından Beykent’te 30 dönümlük bir arazi üzerinde konumlandırılan Avenue İstanbul projesi 736 daire, 40 ofis, 170 mağazayı barındıran bir AVM’den oluşuyor. Avenue İstanbul, Miami’de bulunan “Bal Harbour” konseptini Avrupa Yakası’nda Beykent’e taşıyor. Avenue İstanbul’da açık havada alışveriş imkânı da sunuluyor.

 

Avenue İstanbul’da daire fiyatları ne kadar?

Avenue İstanbul’da metrekare birim fiyatları lansmana özel 4 bin TL’den başlıyor. Proje bitiminde metrekare birim fiyatlarının 7 bin TL-8 bin TL olması ön görülüyor.

 

Avenue İstanbul, Beykent’e hareket getirecek

Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül, “Projede, doğayı ve yeşili kucaklayan avlu bahçesi, etrafında yeni bir yeme içme deneyimini sunan lezzet terası, çocuklar için eğlence alanları, günlük ihtiyaçları karşılayabileceğiniz ticari alanlar olacak. Bölgenin sosyal yaşamını hareketlendirecek unsurları tüm detayları ile düşünerek Avenue İstanbul’a dahil ettik” dedi. Bölgede genelde küçük metrekareli evler yapılırken, Avenue İstanbul’da kat planlarının ferahlığı ve konforu ön plana çıkardığına da değinen Gül “Ev sahiplerimiz burada olmaktan keyif alsın, alt katlarında Türk ve dünyaca ünlü markalarda alışveriş yapabilsin, kafe ve restoranlarda güzel vakitler geçirsinler diye Avenue İstanbul’u hayata geçiriyoruz” dedi.

 

“Miami Bal Harbour” konsepti

Miami’deki Bal Harbour konseptini Beykent’e getirdiklerini vurgulayan Metin Gül, yeşil, su ve açık havada alışveriş temasının projenin en önemli özelliklerinden olduğunun altını çizdi. Yepyeni bir yaşam, alışveriş, yeme içme ve eğlence deneyimi oluşturacak Avenue İstanbul’da yer alan AVM üstü açılır kapanır olarak planlandı.

 

Geniş ve ferah evler

Avenue İstanbul’da daire tipleri, 1+1’ler 89 metrekare, 2+1 139 metrekare, 145 metrekare ve 156 metrekare, 3+1’ler ise 187 metrekare olarak planlanmış durumda. Planlarda ferahlık ve konfor ön planda. Cephe çözümleri ile Marmara Denizi ve Büyükçekmece Gölü manzarasının keyfini sürekli yaşamak mümkün. Her biri geniş balkona sahip dairelerin deniz ve göl manzaralı olması projenin en önemli özelliklerinden birisi.

 

BEYLİKDÜZÜ EMLAK FİYATLARI İÇİN TIKLAYIN!

 

Her yer bir adım

Avrupa Yakası Beykent girişinde konumlandırılan proje E-5 karayoluna komşu konumda, “Metrobüs Tüyap” durağının hemen yanında, “Tem- Hadımköy” bağlantı yolu karşısında yer alıyor. Proje aşamasında yer alan Beylikdüzü – Sefaköy metro hattının son durağında yer alan Avenue İstanbul’dan her yere gitmek bir adım uzaklıkta. Beykent Üniversitesi’ne 1 dakika, Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’ne 3 dakika, Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne 3 dakika, Beylikdüzü Yaşam Vadisi Şehir Parkına 5 dakika, Büyükçekmece Sahile 5 dakika ve Atatürk Havalimanı’na 20 dakika mesafede yer alıyor.

Avenue İstanbul projesinin detayları:

  • Bölge: İstanbul Beykent
  • Konut sayısı: 734
  • Ofis Sayısı: 40
  • Mağaza Sayısı:170
  • Daire tipi: 89-187 metrekare arası daireler.
  • Teslim tarihi: Eylül 2019
  • Avm’nin açılış tarihi: Eylül 2018
  • Kiralanabilir alan: 30.000 metrekare
  • Satılabilir alan: 75.000 metrekare
  • Toplam inşaat yatırımı: 530 milyon TL

 


BENZER YAZILAR

Yorum Yap