Nuvo Dragos’ta daire fiyatları ne kadar?

Yazıyı paylaş:


İstanbul Anadolu Yakası’nın gayrimenkulde öne çıkan ilçelerinden Maltepe yeni bir projeye ev sahipliği yapıyor. Maltepe Dragos’ta Özderici GYO tarafından hayata geçirilen Nuvo Dragos projesinde ev sahibi olmak isteyenlere yeni bir yaşam sunuluyor.

 

Nuvo Dragos’ta ikinci etap dönemi!

Nuvo Dragos’un ikinci etabında inşaat süreci tamamlandı. İki yeni blokta toplam 1007 bağımsız bölümün yer aldığı Nuvo Dragos, tüm ana ulaşım arterlerinin ortasında, yaşam ve inşaat kalitesi ve ödeme kolaylıklarıyla öne çıkıyor. Nova Dragos, eski Singer fabrikasının bulunduğu 52 bin metrekare alanda, toplam 325 milyon TL yatırıma sahip.

Adalar manzaralı ve geniş balkonlu daireler

Nuvo Dragos’un ikinci etabında yer alan iki blokta 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks olmak üzere 515 daire bulunuyor. Projede 1+1’lerin büyüklüğü 66-89 metrekare, 2+1’lerin büyüklüğü 101-154 metrekare, 3+1’lerin büyüklüğü ise 156 – 219 metrekare arasında değişiyor. Geniş ve kullanışlı dairelerin en önemli özelliği kat yüksekliklerinin ortalama 3.15 ile 3.50 arasında değişen metrelerde standardın üstünde planlanmış olması.

Geniş balkonlu ve Adalar manzaralı daireler Nuvo Dragos’ta yaşamanın en önemli avantajlarından. Klasik konut ve rezidans alternatifleriyle farklı yaşam stillerine uygun konforlu ve şık daire seçenekleri sunulan projenin B, C ve D bloklarında 6 adet seyir terası ile de keyifli yaşama yer açıldı.

 

Arsa maliyetine daire

Peki Nova Dragos’ta daire fiyatları ve ödeme koşulları nasıl?

  • Nuvo Dragos’un satış ve ödeme planları da son derece esnek şekilde hazırlandı.
  • Yüzde 1’lik KDV avantajı sunulan projede, tapu ve teslime kadar olan süreçte yüzde 20 peşinat ödemesi yapanlara kalan yüzde 80’lik kısım için tüm bankalardan kredi kullandırılabiliyor.
  • Ek olarak banka kredili veya nakit alımlarda liste fiyatı üzerinden yüzde 15 indirim sağlanan projede, 60 ay yüzde 0 faiz veya 120 ay yüzde 0.45 faiz seçeneği de sunuluyor.
  • Yatırımcıya ödeme konusunda tüm kolaylıkları sağladıklarını belirten Özderici GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özderici, sundukları kalite ve yaşam standardına karşılık fiyatların oldukça cazip olduğunu şu şekilde anlatıyor: “Maltepe bölgesinde arsa fiyatları metrekaresi 6 bin TL civarında iken, biz bitmiş dairelerimizi metrekaresi ortalama 6 bin TL’den satıyoruz. Yatırımcı arsa maliyet fiyatına daire sahibi oluyor. Bu bizim sağladığımız en önemli avantaj.”

 

Maltepe’de emlak fiyatları için tıklayın!

 

Nova Dragos yeni sakinlerine neler sunuyor?

  • Metro, E5 ve Marmaray’la entegre ulaşım arterleri, sahil, minibüs yolu yakınlığı ile ulaşım kolaylığı sağlıyor.
  • Eğitim kurumlarına dakikalar içinde ulaşım imkânı ile eğitim de kolay. Aynı zamanda yakın çevresinde hastaneler, alışveriş merkezleri yer alırken Maltepe sahili, parklar ve ormanlık alanlar da dikkat çekiyor.
  • Bölgenin en geniş sosyal alana sahip projesi olarak dikkat çeken Nuvo Dragos’ta özel peyzajlı geniş bahçeler, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzu, tenis kortu, basketbol, voleybol sahaları, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, plates stüdyo odası, ortak kullanımlı seyir terasları, koşu ve yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, güneşlenme terasları ve köpek gezdirme alanları yer alıyor.

 

“Yaşarken öde, yatırımın evin için olsun”

Özderici GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özderici, proje ile ilgili yaptığı açıklamada “Biz yatırımcımıza ’yaşarken öde, yatırımın evin için olsun’ diyoruz. Nuvo Dragos’u seçenler yatırımı yaptıkları anda yaşamaya başlayabilecekler ya da kira getirisi de elde edebilecekler. Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı sektörde genelde temkinli tarafta kalarak, iş yapış şekil ve süreçleriyle rakiplerinden ayrışmakta. Biz hasılat paylaşımlı ya da kat karşılığı inşaat üretmek yöntemleri yerine arsa satın alarak proje geliştirme prensibiyle faaliyet gösteriyoruz. Tercihimiz ve geliştirdiğimiz iş modeli, arazi geliştirme, proje geliştirme ve üretilen ürünlerin bittikten sonra satışıdır.” dedi.

 

 

 

 

 


BENZER YAZILAR

Yorum Yap