Moment Beştepe Ofis projesi satışta!

Yazıyı paylaş:

Ankara’nın merkezi Beştepe’de inşa edilen Moment Beştepe Ofis projesinde toplam 330 adet ofis ve 22 adet dükkan bulunuyor. Moment Beştepe ofis projesi fiyatları metrekare bazında 7 bin 200 TL’den başlıyor. Projede seminer odaları, toplantı odaları, sistem arşiv odaları, kafelerin yanı sıra yoga ve meditasyon alanı gibi sosyal alanlar da bulunuyor.
Ofis projesiyle ilgili bilgi veren Moment Beştepe Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Uyar, satışların durma noktasına geldiği kış aylarında dahi satış rakamlarının piyasanın üzerinde seyrettiğine vurgu yaparak, “Moment Beştepe Ofis projesi ile yatırımcılarımızın yüzünü güldürdük. Bu durum hem bizi hem de projemizde yer alan ofis sahiplerini memnun ediyor. Bunların yanı sıra Ankara’da çok rastlanmayan bir uygulama ile örnek ofislerimizi ziyarete hazır hale getirdik. Bu da ofis sahibi olacakların hem kalite anlayışımızı yerinde görmelerini hem de satın alacağı ofisi hayal etmek yerine görerek, anlayarak, hissederek almasını sağlayacak önemli bir yenilik” diye konuştu.

Toplantı odasından uyku ve yoga odasına her şey var
Modern mimarisi, kumandalı açılabilir camları, Atatürk Orman Çiftliği ve şehir manzaralı yeşil teraslı ofis alternatifleri, çalışma ortamını ferahlatan ve tüm ihtiyaçların karşılandığı toplantı odaları, çalışma aralarında dinlenebilecek ve huzur veren sosyal olanaklar da yer alıyor. Çalışanların ve iş verenlerin, çalışma aralarında dinlenebilmeleri ve siesta yapabilmeleri için uyku odaları, çalışanların yemek ihtiyaçlarını lezzetli ve ekonomik bir biçimde karşılayabileceği tabldot restoranı, yoğun iş stresinden arınabilmeleri için yoga ve pilates salonu, çalışanların ve işverenlerin zihinlerini rahatlatabilmeleri için tasarlanmış zen bahçeleri, farklı bir atmosferde kahvelerini yudumlayıp eşsiz lezzetleri tadabilmeleri için ise mola sokağını ‘ofis’ yaşamına dahil eden Moment Beştepe Ofis Projesi, iş yaşamına farklı bir bakış getiriyor.

120 aya yüzde 0,74 faiz oranı
Sunduğu uygun faiz oranları ile yeni nesil ofis anlayışında fark yarattıklarını kaydeden Moment Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Uyar, “Anlaşmalı bankaların garantörlüğünde 24 aya kadar 0, 60 aya yüzde 0,53, 120 aya yüzde 0,74 çok uygun faiz oranları ile yatırımcıların cebini de düşünüyoruz. Mart ayı içerisinde örnek ofisleri de ziyarete açılacak olan Moment Beştepe’nin ayrıcalıklarını yakından keşfedebilirsiniz” dedi.

Moment Beştepe nerede?

Moment Beştepe projesi, Esenboğa Havaalanı’na 30 kilometre, Kızılay’a 7,4 kilometre, otobüs terminaline 500 metre, Çevre Yolu’na 17 kilometre, Konya Yolu’na 500 metre, Tunalı’ya 7,5 kilometre, İstanbul Yolu’na 500 metre, Eskişehir Yolu’na 2 kilometre mesafede yer alıyor.


BENZER YAZILAR