Zingat.com’dan ücretsiz ilan fotoğrafı hizmeti!

Yazıyı paylaş:

Türkiye’nin akıllı emlak sitesi Zingat.com, yeni uygulamalarıyla kullanıcılarına farklı deneyimler sunmaya devam ediyor. Zingat.com, ev satışını yüksek oranda artıran ilan fotoğrafları konusunda da destek veriyor.

Gayrimenkul sektöründe gerçekleştirdiği proje ve uygulamalarıyla farkını ortaya koyan Türkiye’nin akıllı emlak sitesi Zingat.com, kurumsal kullanıcılar için ücretsiz ve profesyonel fotoğraf hizmeti sunuyor. Aynı zamanda, “kaliteli fotoğraflarla kaliteli ilan” prensibinden hareketle Zingat.com ziyaretçilerine daha iyi bir deneyim yaşatmak da amaçlanıyor.

 

ZingatPro: Cepten ev ilanı vermenin kolay yolu!

 

Emlak ilanında kaliteli fotoğraf satışı hızlandırıyor
Zingat.com ilan fotoğraflarının profesyonel bir şekilde çekilmesinin önemli bir detay olduğuna ve profesyonel fotoğrafları olan emlak ilanlarının diğerlerine oranla yüzde 32 daha hızlı satıldığına dikkat çekiyor. Bu ihtiyaçtan yola çıkan Zingat.com, siteye üye olan gayrimenkul danışmanları için ücretsiz profesyonel fotoğraf hizmeti sunuyor.

Zingat.com’un profesyonel fotoğraf ekibi, gayrimenkul danışmanlarının satılık veya kiralık ilan vereceği gayrimenkuller ile ilgili fotoğraf çekimi gerçekleştiriyor. Ücretsiz fotoğraf çekimi hizmeti İstanbul, Ankara, Bursa ve Kocaeli’de gerçekleştiriliyor. Yakın zamanda söz konusu hizmeti sunduğu illerin sayısını artırmayı planlayan Zingat.com, aynı zamanda 360 derece fotoğraf özelliğini de kullanıyor.

 

 

Fotoğraflar etkileşimi iki kat artırdı!

Zingat.com’da yayınlanan satılık ve kiralık emlak ilanları arasında profesyonel fotoğraflarla alıcıların ilgisine sunulan ilanlar 3 kat daha fazla görüntüleniyor. Profesyonel fotoğraflara sahip emlak ilanları ortalama 9 dakika görüntüleniyor. Bir başka deyişle, Zingat.com ziyaretçileri fotoğraf kalitesi yüksek ilanları 6 dakika daha fazla inceliyor. Profesyonel fotoğraflı ilan sayfalarını ziyaret eden kullanıcılar, gayrimenkul danışmanları ile 2 kat daha fazla iletişime geçiyor.


BENZER YAZILAR