Zingat.com’un ilk reklam filmi yayında!

Yazıyı paylaş:


Çok bilgili emlak sitesi Zingat.com’un ilk reklam filmi ‘Sana Yalan Söylediler’ yayına girdi. Zingat.com; Nezih Muhit, Şehir Merkezi ve Taşınmaya Hazır Daire olmak üzere üç farklı konseptle izleyiciyle buluşacak.
Ev arayanlar artık , Zingat.com ile doğru evine kavuşuyor.

Gayrimenkul sektöründe gerçekleştirdiği projelerle farkını ortaya koyan çok bilgili emlak sitesi Zingat.com’un ilk reklam filmi serisi ‘Sana Yalan Söylediler’ yayınlandı. Reklam filmi, gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenleri bir sürprizle karşılaşmamaları ve doğru evi bulmaları için ‘ev almadan önce “Zingat’lamaya” davet ediyor.

Türkiye’de özellikle dijital kanallar üzerinden yayınlanan gayrimenkul ilanları ile ilgili yalan ve yanıltıcı bilgiler üzerinden her yıl binlerce vatandaşımız mağdur oluyor.

 

Türkiye’de gayrimenkul sektörü için yeni ve güvenilir bir buluşma noktası, referans ve bilgi kaynağı olan Zingat.com’un reklam filmlerinde nezih muhitte, şehir merkezinde ve taşınmaya hazır daire aldıklarını zanneden kişilerin hikâyesi anlatılıyor. RANDOMWORKS tarafından hazırlanan ve yönetmenliğini Arda Birkiye’nin gerçekleştirdiği reklam filmleri “Sana Yalan Söylediler” melodisi eşliğinde “Zingat.com ile Doğru Evine” mesajını veriyor.

Zingat.com’un reklam filmi, 1 Kasım’dan itibaren televizyon ve radyolarda yayınlanmaya başladı.

 

Reklam Filmi Künyesi 

Müşteri: ZİNGAT
Marka: ZİNGAT.com

Kampanya Adı:
1. Sana Yalan Söylediler – Taşınmaya Hazır
2. Sana Yalan Söylediler – Şehir Merkezi
3. Sana Yalan Söylediler – Nezih Muhit

Yaratıcı Yönetmen: Mustafa Küçükkalıpçı, Pınar Kurt
Yaratıcı Grup: Çağlar Uzunca, Onur Ünal
Marka Takımı: Didem Soydan Özcıbır, Seçil Kök
Stratejik Planlama: Ceylan Eren
Ajans Prodüktörü: Nilay Ciğit
Yapım Şirketi: RANDOMWORKS
Yönetmen: Arda Birkiye
.


BENZER YAZILAR