En çok okunan 10 blog yazısı!

Yazıyı paylaş:

Gayrimenkul dünyasıyla ilgili güncel haberler, konut satın almak, kiraya vermek, satmak, ya da konut yatırımı yapmak isteyenler için önemli makaleler, ev yaşam bilgileri, en trend dekorasyon yazıları, kentsel dönüşüm haberleri ve daha fazlası her zaman Zingat Blog’da.

 

2020 yılının en beğenilen 10 blog yazısı

Zingat Blog’da 2020 yılının en çok okunan blog yazılarını derledik. Keyifli okumalar dileriz.

1) Kira sözleşmesi imzalarken dikkat! 2020 kira sözleşmesi örneği

Hayalindeki evi bulan kiracılar, ev kiralamadan önce nelere dikkat etmeli? 2020 yılında kira sözleşmesi yapacak olanların mutlaka bilmesi gereken detayları derledik. İşte 2020 yılı kira sözleşmesi örneği ve kiracıların dikkat etmesi gereken önemli konular…

Hemen okumak için tıklayın.

 

 

 

2) İlk kez yatırımlık ev alacaklar için özel ipuçları!

Birikiminiz hazır, bütçenizi ayarladınız ve işte gayrimenkul yatırımı için ilk adımı atma zamanı geldi. Peki ilk kez yatırım amaçlı ev sahibi olacaklar bu süreçte nelere dikkat etmeli? Rehber niteliğinde ipuçlarına göz atmaya hazır mısınız?

Hemen okumak için tıklayın.

 

 

 

 

3) Riskli yapılar ile ilgili yapılması gereken 4 şey!

Kentsel dönüşüm kapsamında hak sahibi olduğu binayı yenilemek isteyenler için ilk şart risk raporuna sahip olmak… Riskli yapılar ile ilgili süreç nasıl işliyor? İşte riskli yapıda oturanları bekleyen 4 aşama.

Hemen okumak için tıklayın. 

 

 

4) Sağlıklı mahallelerde ev sahibi olmanın yolları

Sağlık pandemi sonrası herkesin önceliği oldu. Peki sağlıklı mahalle nedir? İşte evinizin bir sağlıklı mahallede olması için dikkat etmeniz gerekenler…

Hemen okumak için tıklayın.

 

 

 

 

5) Yoksa siz bu videoyu daha önce izlemediniz mi?

Zingat Sokak Röportajları serimize 2020 yılında başlamıştık. İşte Corona virüs salgını öncesi sokağa çıkıp sorduğumuz sorulara verilen ilginç ve eğlenceli yanıtlar aldık. Hemen izleyin!

Hemen okumak için tıklayın.

 

 

 

 

6) Corona virüsten korunmak için ev temizliğinde dikkat edilecek 7 şey!

Mikroplardan ve virüslerden korunmanın en kısa yolu temizlikten geçiyor. Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken birçok detay var. İşte yoğun bir vakit ve çaba harcanan ev temizliğini yaparken dikkat edilmesi gerekenler…

Hemen okumak için tıklayın.

 

 

 

 

7) Corona virüs sonrası Çanakkale’de arsa, Didim’de yazlık arandı

Zingat.com, ziyaretçilerinin, Türkiye’de ilk Corona virüs vakasının açıklandığı 11 Mart 2020 tarihi sonrası yaptığı konut aramalarını analiz etti. Satılık arsa aramaları Çanakkale’de %509 ve satılık prefabrik ev aramaları İzmir’de %163 oranında arttı.

Hemen okumak için tıklayın.

 

 

 

 

8) Emlak sitesinde ev aramanın 7 püf noktası!

Emlak ilanları arasında kaybolmayın, ne aradığınızı bilin! Ülkemizde satılık ev arayanların yüzde 40’ı satın alacakları evi emlak sitelerinde buluyor. Evet, zamanınız değerli. Emlak sitesindeki satılık ve kiralık ilan arayışında nelere dikkat etmeli?

Hemen okumak için tıklayın.

 

 

 

 

9) Şahsiyet dizisinin çekildiği Kambura’da ev sahibi olmak hayal mi?

Şahsiyet dizisinin çekildiği yerlerden biri olan Kambura, Türkiye’de hangi ilde yer alıyor? Daha da akıl karıştırıcı bir soruyla yaklaşmak gerekirse, Kambura diye bir yer gerçekten var mı? Şahsiyet dizisi ile ünlü olan Kambura nerede? İşte Kambura’yı görmek için Gölyazı’ya gidenlerin bilmesi gereken 3 şey!..

Hemen okumak için tıklayın.

 

10) 5 adımda emlakta prim yapan mahallede ev sahibi olmak!

 

Ev alacaksınız ama nerede? Bölge seçimi yapmadan önce, emlakta prim yapan mahallede ev almanın 5 püf noktasına göz atın.

Hemen okumak için tıklayın.


BENZER YAZILAR